дивись.info

Львівських школярів навчали програмуванню під час Години коду

12 грудня, в рамках World Hour of Code, за ініціативи Львівської ІТ-школи (LITS) відбулася Година коду, протягом якої усі охочі підлітки мали змогу спробувати програмувати та змусити героїв на моніторах своїх лептопів виконувати задані вказівки. Про це Дивись Інфо повідомила прес-служба ЛМР

Година коду – це глобальний проект, який залучає десятки мільйонів школярів у більш як 180 країнах світу. Одногодинний курс в ігровій формі дозволяє всім, віком від 4 до 104 років, поринути в захопливий світ програмування. Захід відбувався одночасно у двох локаціях: Львівській обласній бібліотеці для дітей, що на вул. Винниченка, 1, та в офісі Lviv IT School, що на вул. Кам’янецькій, 1а. Впоратися із завданнями школярам допомагали кваліфіковані спеціалісти провідних ІТкомпаній Львова. У Годині коду, організованій LITS, взяло участь близько сотні юних мрійників, які в майбутньому прагнуть поєднати своє життя зі сферою ІТ. Упродовж години школярі на прикладі гри Star Wars задавали команди комп’ютерним героям, аби ті, за допомогою правильно написаних рядків коду, виконували поставлені завдання. Після успішного проходження всіх рівнів гри, кожен із школярів отримав офіційний сертифікат учасника проекту.

У рамках Години коду також відбулася презентація нового навчального проекту LITS4kids від Lviv IT School. Цей освітній проект пропонує абсолютно новий формат навчання для розвитку школярів, метою якого є професійна орієнтація дітей у сфері IT та їхній всебічний розвиток. Значною перевагою такого навчання є відсутність нудних уроків, об’ємних домашніх завдань та балової системи оцінювання. «LITS4kids – це винятково практичні заняття, кваліфіковані викладачі і лише актуальні знання», – зазначають організатори. Навчання охоплює ознайомлення з основами програмування, розвиток критичного мислення та логіки, вдосконалення розмовної англійської мови, формування soft skills, розвиток лідерських якостей та вміння працювати в команді. Учні також мають змогу побувати на екскурсіях у провідних ІТ-компаніях Львова та власноруч розробити свій перший веб-сайт, який вони презентуватимуть на фінальному занятті. «Навчання такого формату розкриває величезні перспективи розвитку для сучасних підлітків, полегшує формування в учнів ефективних стратегій мислення, підвищує їхню самооцінку і впевненість у власних силах, а також допомагає у виборі майбутньої професії», – додають організатори.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.