дивись.info

Львів’ян запрошують на лекцію про урбаністику

В понеділок, 21 грудня, о 18:00 год. на вул. Академіка Богомольця, 6 (конференц-зал) відбудеться лекція Віктора Зотова та Владислава Тимінського на тему урбаністики. Про це повідомила прес-служба ЛМР

Віктор Зотов, засновник архітектурного бюро Zotov&Co, Міжнародного архітектурного фестивалю CANactions та співзасновник першої в Україні Школи урбаністики CANactionsSchool та Владислав Тимінський, директор освітньої програми Школи CANactions, поділяться своїм баченням сучасного урбаністичного процесу в Україні, його проблем та способів їх вирішення.

Лектори ідентифікують проблеми розвитку міст України, розставлять нові акценти на тому, що таке місто, простір і архітектура. Віктор та Влад розкажуть про проект, який зараз реалізують, – Школу CANactions як приклад урбаністичного руху в Україні.

До участі запрошують урбаністів, міських активістів, архітекторів та всіх охочих.

Зареєструватись на подію можна за лінком:

https://docs.google.com/forms/d/10cPQipKEA5cHSszCa0vE3n_beWcp75x2UK9j3jVWBKQ/viewform

Подія на Фейсбуці: https://www.facebook.com/events/192743997739799/

Довідка

CANactionsSchoolforUrbanStudies – це міждисциплінарна лабораторія міських досліджень. Мета Школи – вивчення, розробка концепцій, а також визначення конкретних дій щодо стратегічного розвитку українських міст. Що таке сучасне місто? Якими є особливості міст України? Хто визначає їх розвиток сьогодні? Як зробити цей процес більш ефективним та прозорим? Учасники Школи працюють над пошуком відповідей на ці та багато інших питань разом із провідними експертами з усього світу.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.