дивись.info

У середу кандидати на посади керівників районів пройдуть тестування та співбесіду

У середу, 16 грудня, учасники відкритого відбору на посади голів чотирьох районних державних адміністрацій Львівщини пройдуть комп’ютерне тестування. Цього ж дня конкурсна комісія з кожним претендентом у керівники районів проведе співбесіду.

Про це розповіла керівник апарату Львівської облдержадміністрації, голова комісії з попереднього відбору кандидатів на посади голів РДА Маріанна Вільшинська.

“Тестування розпочнеться о 10 год ранку. Потенційні кандидати у керівники районів повинні будуть відповісти на 30 питань за 40 хвилин, – пояснила Маріанна Вільшинська. – Вони стосуватимуться законів України, зокрема “Про місцеві державні адміністрації” – 15 питань, “Про державну службу” – 10, “Про запобігання корупції” – 5″.

За її словами, після тестування усі претенденти пройдуть співбесіду. Кандидатури, відібрані конкурсною комісією, голова Львівської облдержадміністрації подасть на погодження Президентові України для призначення на відповідну посаду.

На посади голів Бродівської, Мостиської, Самбірської та Сокальської райдержадміністрацій претендують 26 осіб.

Нагадаємо, що до 18 грудня в області також триває відкритий відбір на посади керівників семи структурних підрозділів. Зокрема, п’яти директорів департаментів: міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва; економічної політики; паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження; дорожнього господарства, транспорту та зв’язку; екології та природних ресурсів, а також начальника управління туризму та курортів та директора Державного архіву Львівської області. Окрім цього, у Львівській ОДА розпочався конкурс на заміщення посади директора департаменту архітектури та розвитку містобудування – головного архітектора області.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.