дивись.info

В акції “16 днів проти насильства” взяло участь понад 5 тисяч осіб

В рамках щорічної акції  “16 днів проти насильства” у Львівській області  проведено понад 190 заходів, якими охоплено п’ять тисяч осіб. Про це повідомив директор департаменту соціального захисту Львівської ОДА Василь Мартиняк під час наради у понеділок, 14 грудня.

Заходи відбувались у вигляді лекцій, тренінгів, круглих столів, семінарів, концертів, відео-лекцій, акцій, конкурсів творчих робіт.

“Цією акцією організатори прагнули привернути увагу громадськості до проблеми подолання насильства в сім’ї. А також активізувати  партнерський рух громадських організацій та державних органів щодо попередження насильства та захисту прав жінок в Україні, – зазначив Василь Мартиняк. – Під час кампанії у навчальних закладах області, в мережах соціальних служб та у справах дітей проводились заходи з підвищення обізнаності населення з питань гендерного насильства, попередження насильства в сім’ї та жорстокого поводження з дітьми, формування свідомості в населення щодо нетерпимого ставлення щодо насильства”.

Окрім того, дуже цікавим був показ документальної п’єси “Сім”, який демонстрували  у приміщенні Львівської обласної філармонії. “Сім” є потужним проявом боротьби за демократію та права людини. 7 жіночих історій, які розповідають про боротьбу з дискримінацією, домашнім насильством, сексуальними знущаннями та порушенням прав жінок, як у власному житті, так і в суспільстві в цілому.

П’єса  була показана понад 150 разів у 35 країнах.

Довідка:

Щорічна акція “16 днів проти насильства” ініційована Першим всесвітнім інститутом жіночого лідерства 1991 року. Власне тоді визначився зв’язок між насильством стосовно жінок та правами людей.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.