дивись.info

Договори про централізований вивіз сміття уклали у 1406 населених пунктах Львівщини

На сьогодні вивіз сміття здійснюють у 889 із 1914 населених пунктів області. А до кінця цього року відповідно до укладених договорів централізовано вивозити тверді побутові відходи заплановано загалом у 1406 населених пунктах Львівщини. Про це повідомив заступник директора департаменту екології та природних ресурсів Львівської облдержадміністрації Володимир Харчук під час наради з керівниками РДА у вівторок, 15 грудня.

За словами Володимира Харчука, на сьогоднішній день повністю охоплені централізованим вивозом твердих побутових відходів Стрийський, Городоцький та Кам’янка-Бузький райони. Також централізовано вивозять сміття у близько 90% населених пунктах Жовківського, Перемишлянського, Миколаївського, Буського та Жидачівського районів.

“Найменше конкурсів щодо вивозу ТПВ провели у населених пунктах Сокальського, Бродівського та Радехівського районів, – зазначив Володимир Харчук. – Також проблемними районами, де організовано недостатню кількість конкурсів на вивіз ТПВ, поки залишаються Турківщина та Старосамбірщина”.

Очільник ЛОДА Олег Синютка зазначив, що ситуацію із вивозом ТПВ обов’язково проконтролюють.

“Кожне село, селище та містечко області має бути забезпечене централізованим вивозом ТПВ, – резюмував Олег Синютка. – Тому ми проконтролюємо кількість населених пунктів, у яких до кінця року вивозитимуть сміття”.

Зазначимо, що на сьогодні основними операторами-перевізниками сміття є: ТОВ “АВЕ Львів”, ТзОВ “Санком Львів”, ТзОВ “ДВ-Екосвіт”, КП Самбірської Районної Ради “Виробничо-транспортна компанія”, ДП “Комунальник” ТзОВ “Стрийсільрембуд”.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.