дивись.info

У Львові проведуть командний чемпіонат по силі удару

26 грудня о 16.00 год. у нічному клубі «Газ Стейшн» (вул. Джерельна, 20) відбудеться командний чемпіонат Львова по силі удару серед чоловіків. Про це повідомила прес-служба ЛМР

Склад команди: 5 чоловіків довільної ваги віком від 18 років. Кожен член команди наносить 5 ударів змішаним стилем (руки/ноги).

Сумують всі результати всіх членів команди. Удари наносяться руками або ногами по спеціалізованому силоміру, що об’єктивно вимірює силу удару в абсолютній величині (кгс).

Команда-переможець нагороджується кубком та грошовою винагородою у розмірі 3000 грн. Усі члени команди отримують цінні подарунки від Columbia, грамоти та народну славу.

Реєстрація команд триватиме до 25 грудня за тел.: (098) 154 48 27.

Прийом заявок і стартових внесків – 26 грудня 14.00 год. Стартовий внесок з команди – 1000 грн. Ціна квитка – 25 грн. Для учасників змагань вхід вільний. Продаж квитків за тел.: (097) 9860502.

«Чудово, що чоловіки, які займаються різними видами спорту, матимуть можливість позмагатися між собою, а глядачі зможуть поспостерігати за цим цікавим дійством. Не лише відомі атлети, але й любителі можуть взяти участь у цьому турнірі», – розповів Володимир Шнайдер, начальник управління молоді, сім’ї та спорту.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.