дивись.info

Садовий озвучив прізвища кандидатів на заступників

Мер Львова повідомив, кого хоче бачити заступниками міського голови. Про це Садовий повідомив у Фейсбуці.

У четвер запропоную на сесії міської ради для затвердження наступну команду заступників міського голови Львова:

Віктор Пушкарьов – на першого заступника міського голови. Напрямок відповідальності – житлово-комунальна галузь, діяльність районних адміністрацій.
Протягом останнього року був в.о. першого заступника міського голови Львова. За освітою – інженер-хімік, закінчив Університет “Київська політехніка”. Працював на керівних посадах в теплоенергетичних компаніях Львова. 44 роки.

https://www.facebook.com/andriy.sadovyi/posts/1024907647548790

Андрій Москаленко – на заступника міського голови з розвитку. Напрямок відповідальності – проекти в галузі впровадження іноваційних технологій в усі галузі міста, координація ключових проектів розвитку.
Очолює департамент “Адміністрація міського голови”, та є в.о. керівника Департаменту розвитку. Наймолодший управлінець топ-рангу в Львівській міській раді. Прийшовши в Ратушу у 2008 році в рамках проекту “Перший кар’єрний крок”. Швидко зробив блискучу кар’єру і тепер відповідає за впровадження провідних іноваційних проектів в місті.
Закінчив ЛНУ за спеціальністю “Економіка підприємства”. Працює над кандидатською на економічному факультеті. 28 років.

Ростислав Дацків – заступник міського голови з питань економіки та містобудування
Напрямок відповідальності – наповнення бюджету, залучення інвестицій, містобудівна галузь, управління комунальним майном.
Директор фінансової компанії “Еко-дім”. Кандидат економічних наук. Закінчив Львівський національний університет, стажувався в Варшавському університеті. Аспірантура в Українській академії зовнішньої торгівлі. Поступив в Ризьку вищу економічну школу (Латвія) для отримання ступеня доктор бізнес адміністрування. Мав досвід законотворчої роботи – під час роботи в Інституті реформ написав 9 законопроектів, що стали законами. 44 роки.

Кандидатуру на посаду заступника мера з гуманітарних питань планую оголосити незабаром.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.