дивись.info

Садовий пообіцяв, що площею Юра транспорт поїде до кінця року

Садовий пообіцяв, що площею Юра транспорт поїде до кінця року

Рада внесла зміни до переліку та меж скверів Галицького району міста, а також надала дозвіл на поділ земельної ділянки на пл. Св. Юра.

Так, враховуючи мирову угоду від 03.12.2015, сквер св. Юра, площею 1,0640 га, внесено в перелік скверів Галицького району. Окрім цього, Галицькій РА надано дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки на пл. Святого Юра, площею 2,6248 га.

«Усі сквери у Львові облікуються ухвалою міської ради. По кожному району є перелік скверів та визначено їхню конфігурацію. Щодо скверу на пл. Св. Юра, то він був внесений в цю ухвалу, але в процесі реконструкції площі був виокремлений з переліку. Відповідно до мирової угоди, місто взяло на себе зобов’язання знову ж таки включити його в перелік скверів Галицького району», – відзначив в.о. директора департаменту містобудування ЛМР Сергій Коровайник.

Як додав міський голова Львова Андрій Садовий, сквер і пішохідну зону на площі буде об’єднано в єдиний комплекс. Окрім цього, за його словами, уже до кінця року тут курсуватиме громадський транспорт.

“До кінця року там буде дорога. Є пам’ятник, є сквер, буде дорога. Усі задоволені”, – сказав мер Львова.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.