дивись.info

Бронетранспортер “Дозор-Б” виготовлятимуть за стандартами НАТО

У четвер, 17 грудня, керівництво ДК “Укроборонпром” та чеської компанії “VOP CZ, s.p.” підписали Меморандум про співпрацю та стратегічне партнерство у проектах з озброєння для потреб Збройних Сил України. Про це повідомила прес-служба ЛОДА

Бронетранспортер “Дозор-Б”, який розробив ДП “Львівський бронетанковий завод”, стане першою вітчизняною військовою технікою, яку за допомогою чеських партнерів виготовлятимуть за стандартами НАТО.

Слід зазначити, що “Дозор-Б” уже пройшов державне випробування, а з вересня його запущено у серійне виробництво. Невдовзі цей бронетранспортер надійде на озброєння Збройних сил України.

Як підкреслив перший заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Ростислав Замлинський, результатом такої співпраці буде створення нових робочих місць, а також розвиток інноваційних підходів до організації виробництва.

“Львівщина має дуже хороші традиції машинобудування, які визнані не лише в Україні, а й за її межами. Ми є тим локомотивом, який веде Україну в Європу, – зазначив Ростислав Замлинський. – Ми завжди відкриті до європейського та транскордонного співробітництва”.

Своєю чергою заступник генерального директора ДП “Укроборонпром” Артур Херувімов розповів, що гості з-за кордону високо оцінили якість виробництва бойових машин Львівського бронетанкового заводу і готові спільно покращувати характеристики “Дозорів” відповідно до стандартів НАТО.

Нагадаємо, 10 квітня у Львівській обласній державній адміністрації було підписано Меморандум про співпрацю ДК “Укроборонпром” із підприємствами Львівщини у рамках виконання державного оборонного замовлення та програм соціально-економічного розвитку. Цей Меморандум спрямований на реалізацію програми імпортозаміщення в українській “оборонці”.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.