дивись.info

Корнат відвідав “Назарет”

Корнат відвідав “Назарет”

Реабілітаційний центр «Назарет», який діє для людей узалежнених від алкоголю, наркотиків та азартних ігор вчора, 17 грудня, відвідали заступник голови Львівської облдержадміністрації Андрій Корнат та директор Львівського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ярослав Бордіян. Основною метою візиту було вивчити проблемні питання, з якими звернулося керівництво центру до облдержадміністрації напередодні розширеної наради в голови ЛОДА.

Директор благодійного фонду «Карітас» о. Ігор Козинкевич ознайомив гостей з тим, як живуть і проходять реабілітацію пацієнти центру, поділився перспективними планами, озвучив проблеми, з якими стикається його колектив, а це зокрема матеріальна допомога для проведення утеплення одного із корпусів, введення більш потужної трансформаторної підстанції для електропостачання центру, ремонт дороги Дрогобича – Комарно на відрізку Дрогобич-Добрівляни, повідомила прес-служба ДРДА.

За результатами цієї робочої поїздки, на сьогоднішній нараді в голови ЛОДА Олега Синютки, буде прийняте відповідне рішення.

Нагадаємо, що при Дрогобицькому «Карітасі» функціонує єдиний загальноцерковний реабілітаційний центр УГКЦ «Назарет», заснований ще в 2004 році та побудований  на місці колишньої військової частини, недалеко від сіл Рихтичі та Добрівляни. Щороку декілька десятків узалежнених людей проходять тут реабілітаційну програму, і ще декілька десятків людей отримують консультаційні послуги та психологічну підтримку.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.