дивись.info

Пластуни привезуть Вифлеємський вогонь миру до Львова

У суботу, 19 грудня, Вифлеємський вогонь миру прибуде на Львівщину. Зранку львівські пластуни на польському кордоні зустрінуть вогонь, що традиційно мандрує  країнами світу та бере початок з Вифлеєму. Вогонь символізує єднання світу у мирі та злагоді й дарує різдвяну атмосферу всім, хто його отримує. Про це повідомила прес-служба ЛОДА.

У суботу відбуватиметься щорічна церемонія передачі Вифлеємського вогню миру до Львова. Кожен охочий зможе запалити свою свічку та принести вогонь любові та добра до власного дому. Полум’я як символ миру є особливо актуальним для львів’ян та українців, тому пластуни запрошують кожного бути присутнім під час прибуття Вифлеємського вогню.

Зараз вогонь перебуває у Польщі, куди львівські пластуни відправились на оберігання та подальше транспортування реліквії. О 12:00 відбудеться урочиста передача вогню на кордоні “Рава-Руська – Гребенне”, звідки символ миру помандрує до Львова.

19 грудня львівські пластуни передадуть вогонь до собору Св. Юра на постійне зберігання. Звідти кожен охочий зможе запалити свічку та перейняти символ миру до своєї оселі. Пластовий дарунок полум’я завжди супроводжується мелодійною піснею Вифлеємського огню миру.

Впродовж 17 років завдяки членам організації Пласт Вогонь прибував до Львова та України, щоб нести символ віри, любові, добра та миру. Сподіваємось, що, попри досі складну ситуацію в країні, завдяки Вифлеємському вогню миру, спільним зусиллям та молитвам українці впораються із матеріальними та моральними труднощами. Запрошуємо на подію всіх львів’ян та гостей міста.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.