дивись.info

Львівських абітурієнтів запрошують на пробне ЗНО

У Львові абітурієнтів запрошують на «репетицію» ЗНО. Усім охочим пропонують зголошуватися до участі у пробному тестуванні. Повідомляє Дивись.Інфо з посиланням на Захід.нет

Реєстрація триватиме з 5 до 30 січня 2016 року на сайті Львівського регіонального центру з незалежного оцінювання якості освіти. Пробне тестування відбудеться 2 квітня – з української мови і 9 квітня – з інших предметів. Тому реєструватись потрібно не більше, ніж на два предмети.

Цьогоріч пробне тестування буде платним. Участь у ньому коштуватиме 111 гривень для усіх, крім дітей-сиріт та тих, хто є під опікою. Квитанцію можна роздрукувати на сайті та упродовж трьох днів оплатити. Дата прийому останнього платежу – 3 лютого.

До речі, на регіональних сайтах можна також пройти тренувальне онлайн-тестування, але уже без жодної реєстрації і безкоштовно.

Тим часом для вступу у виші дійсним буде лише сертифікат ЗНО 2016 року. Але майбутнім абітурієнтам потрібно зважити на перелік спеціальностей у навчальних закладах, бо цьогоріч їх змінили.

«Ці спеціальності є об’єднані, деякі ліквідовані – вони є нові цього року. Хтось буде в шоці, що немає того, що було минулого року. Нічого страшного, треба подивитися, що є подібне, сумісне і далі визначитися, які предмети необхідно буде здавати в основній сесії ЗНО у травні і червні 2016 року», – наголосила директор Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти Лариса Середяк.

Основна сесія ЗНО відбуватиметься із 5 травня до 17 червня 2016 року. Кожен учасник зможе обрати не більше 4-ох предметів із запропонованих. Водночас ЗНО з української мови та літератури є обов’язковим для усіх абітурієнтів.

Абітурієнти матимуть право подати до 15 заяв на п’ять спеціальностей.

Результати ЗНО з української мови та літератури і математики або історії України (на вибір) зараховуватимуть також як результати державної підсумкової атестації. Для випускників загальноосвітньої старшої школи іноземну мову здаватимуть у школі як екзамен. Однак, за рішенням Міносвіти, у 2016 році це буде як виняток – на численні прохання батьків та учнів, які наголошували на низькому рівні викладання іноземних мов у школах.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.