дивись.info

Оркестр «Академія» подарує львів’янам «Різдвяний музичний дарунок»

Вже в двадцять перше лунатиме «Різдвяний музичний дарунок», зініційований у грудні 1995 р Артуром Микиткою і Львівським камерним оркестром «Академія», який 22 грудня о 19:00 год. запрошує львів’ян до Концертного залу Львівської філармонії. Про це повідомила прес-служба ЛМР

«Особливий настрій цих святочних вечорів єднає молодих артистів, їх керівників і вдячних слухачів спільною задумою про прожитий рік, надіями на майбутнє.

Незмінним учасником всіх «Дарунків» є художній керівник оркестру Мирослав Скорик, а його твори завжди звучать в ті вечори. Славнозвісна обробка композитором коляд В. Барвінського кожен раз завершує концерти. З 2000 р. разом з оркестром на сцені диригент Ігор Пилатюк. За пульт ставали друзі оркестру Юрій Бервецький, Володимир Сивохіп. Саме на Різдвяних вечорах відбувся в 1998 р. дебют оркестру «INSO-Львів» під батутою Гунгардта Матесса, струнну групу якого склав наш оркестр.

Поряд з талановитою студенською молоддю, солістами були відомі виконавці Лідія Шутко, Оксана Рапіта, Етелла Чуприк, Олександр Брусіловський, Володимир Винницький, Анастасія та Назар Пилатюки, Олег Каськів, Максим Брилинський, Руслан Луцик, Володимир Старко, Олександр Божик, хори «Трембіта» і «Глорія».

Духовна музика, шедеври світової класики, прем’єри творів українських композиторів та приємні несподіванки звучать у цих програмах. Спеціально для одного з вечорів було написано Віктором Камінським – Концерт для скрипки з оркестром «Різдвяний». Вінчає концерти неперевершене опрацювання Юрієм Ланюком «Щедрика» Леонтовича.

Програма цьогорічного «Різдвяного музичного дарунку» особлива, відбудеться перше виконання нового твору М. Скорика «Покаянний псалом», гостинно виступатиме славетна віолончеліста Наталія Хома, солюватимуть талановиті молоді музиканти у творах Й. С. Баха і А. Вівальді.

Вірний ідеалам прекрасного, оптимістично налаштований, завжди молодий Львівський камерний оркестр «Академія» бажає своїм вірним друзям – слухачам веселих свят», – зазначають організатори.

Інформація за телефоном: Ольга Максим’як, відділ реклами та маркетингу

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.