дивись.info

У Львові відсвяткують Римо-католицьке Різдво і Святвечір

У Львові відсвяткують Римо-католицьке Різдво і Святвечір

Ввечері 24 грудня римо-католицька парафія св. Йоана Павла ІІ, спільно з духовно-пасторальним відділом УКУ, запрошує усіх на відкрите святкування Різдва за григоріанським календарем у приміщенні Українського католицького університету (вул. Хуторівка, 35а). Про це повідомила прес-служба ЛМР.

Під час Святвечора діляться Різдвяним хлібом – оплаткою.

«Хочемо у широкому колі наших друзів пережити Різдво так, як ми святкуємо його вдома, і поділитися цим скарбом з іншими. Святкування розпочнуться 24 грудня о 21:00 год Святвечором, під час якого освятять вертеп. Ділячись Різдвяним хлібом («оплатком»), ми будемо складати один одному найщиріші побажання. А з самого Вифлеєму буде принесений святий вогонь. Також, співаючи колядки, усі учасники Римського Різдва зможуть власноруч виготовити різдвяні прикраси», – розповідає отець Григорій Драус.

Традиційна Різдвяна урочиста Меса – Пастирка – розпочнеться опівночі.

Особливістю святкування Різдва у Львові є участь студентів з африканських країн, які навчаються у Львові. Вони будуть ділитися власними національними різдвяними традиціями. Під час нічної Служби хрещення прийме дитина нігерийсько-українського подружжя.

Для англомовний гостей буде проводитися переклад.

Програма:

24 грудня

20.00-21.00 – концерт єврейської музики (Наталія Вакшньска)

21.00 – святвечір: принесення Віфлеємського світла, колядування, ділення різдвяним хлібом («оплатка»)

24.00 – Служба «Пастирка».

Після Служби будуть поставлені спеціальні маршрутки. Як завжди, учасники зможуть повернутися додому спеціально замовленими автобусами.

Місце святкування: Філософсько-богословський факультет Українського католицького університету, вул. Хуторівка, 35 А.

Про «Римське Різдво» в минулих роках: http://www.rym.lviv.ua/?p=1552, http://www.rym.lviv.ua/?p=1549, https://www.youtube.com/watch?v=MZNvuBx9OaI, http://www.rym.lviv.ua/?page_id=371

Контактна особа: о. Григорій Драус, тел. 097 51 70 642.

 

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.