дивись.info

УГКЦ запрошує родини «В гості до Василя та Маланки» на Старий Новий рік

13 січня 2016 року Благодійна організація «Фундація Духовного Відродження» Львівської Архиєпархії УГКЦ запрошує на благодійний вечір родинного святкування Старого Нового року «В гостях у Василя та Маланки», який відбудеться в «EVENT HALL KIHO», пр. Чорновола, 2. Свято збере вірних Львівської Архиєпархії УГКЦ, львів’ян та гостей міста у родинному колі. Про це повідомила прес-служба ЛМР.

«13 січня з 18.00 по 23.00 год. відбудеться благодійний захід – родинний вечір «В гостях у Василя та Маланки». Цього року він проводитиметься в приміщенні «EVENT HALL KIHO». Минулого року ми проводили в Родинному домі «Покрова», але там було трохи тісно для всіх, хто виявив бажання прийти. З відомих гуртів ми запросили гурт “Rocky Road”, гурт “La VIVO”. Третій гурт – це родзинка і таємниця. Буде дитячий вертеп, спільна коляда.

Цікаво, що на нашому заході є окрема програма для дітей. Дорослі мають своє частування, сидять компаніями, родинами, дивляться виступи вертепу, гуртів, колядують. А для дітей є окрема програма в іншому залі, де з ними будуть бавитися аніматори, для них будуть різні майстер-класи, забавки, ігри, колядки. Діти час до часу ходитимуть в загальний зал для проведення благодійної лотереї, для спільної коляди. В дітей теж буде частування.

Благодійний вечір, сподіваємося, стане місцем для спільної молитви, спілкування, збереження традицій нашого народу та частування української кухні», – розповідає координатор заходу Марта Батринюк.

«Кожна така нагода для зустрічі дає можливість знаходити однодумців, щоб служити іншим, чесно виконувати свої обов’язки та гідно працювати заради процвітання нашої держави. Якщо ми подивимося на історію і розвиток християнства, то побачимо, що багато речей, які ми сьогодні маємо в християнській традиції, має своє коріння далеко не з християнських традицій. Ми просто беремо різні речі з історії людини, і коли людина приймає Христа як Спасителя, вона це переображує, перетворює, наповнюючи християнською суттю.

Цей вечір є благодійний, бо результатом буде можливість підтримувати та розвивати соціальне служіння Церкви. Ми хочемо, щоб люди вшанували пам’ять двох святих – Василя та Меланії – вчителя Церкви та святої, яка показала своїм християнським способом життя, що означає любити Бога і служити ближньому.

Наш благодійний вечір відбувається вже 7 рік. На цей захід ми запрошуємо львів’ян та гостей м. Львова. Захід не є внутрішньоцерковним, а якраз є можливістю, щоби люди могли 13 січня вийти, зустрітися і через коляду, через театральні дійства, через спільне українське частування, через зустріч з цікавими виконавцями, могли зробити найважливіше – показати, наскільки є великим український народ, наскільки багатий на традиції.

Благодійний внесок вечора коштуватиме 300 грн. Хочу підкреслити, що колективи виступають благодійно, без гонорарів. Ми покриваємо їм видатки на дорогу. Кошти підуть на соціальні проекти Церкви. В нас є Пасторальний відділ, який має напрямки: праця з дітьми, молоддю, праця в лікарнях. Ми також проводимо реабілітацію для військових, маємо стипендіальну програму для дітей, батьки яких загинули в АТО. Всі залучені кошти скеруємо на підтримку цих проектів», – говорить о. Тарас Милян, керівник Фундації Духовного Відродження УГКЦ.

Програма заходу передбачає:

  • спільну молитву та слово керівника Фундації Духовного Відродження УГКЦ;
  • виступи вертепу, спільну коляду. Гості програми: гурт “Rocky Road” (Львів) та гурт “La VIVO”;
  • частування стравами української кухні;
  • окрему програму для дітей з аніматорами та майстер-класи;
  • цікаві конкурси, лотерею.

Ваш благодійний внесок допоможе у формуванні віри та становленні молодих людей, які творять сім’ї, виховують дітей згідно з християнськими цінностями та будують нове відповідальне, свідоме та активне суспільство, завдяки діяльності Пасторального відділу та Фундації Духовного Відродження і Церкви загалом.

Контакти: 067 67 90 207, Львів, пл. св. Юра, 5.

Організатори: Українська Греко-Католицька Церква, Львівська Архиєпархія, БО «Фундація Духовного Відродження» УГКЦ.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.