дивись.info

У Львові на вулиці Зеленій хочуть побудувати багатоповерхівку

Місто звертається у правоохоронні органи щодо незаконного вибуття з комунальної власності будівлі на вул Зеленій, 115а. Як повідомили в юридичному управлінні ЛМР, забудовник хоче звести багатоповерхівку на вул. Зеленій, 115в замість існуючого пункту прийому склотари. Натомість, мешканці довколишніх вулиць виступають проти, акцентуючи на тому, що номеру 115в на вул. Зеленій не існує, а інформація щодо виникнення права власності на колись комунальну будівлю – відсутня.

Як повідомили в управлінні комунальної власності, право власності на будівлю під літерою «Б-1», загальною площею 200,4 кв.м, на вул. Зеленій, 115-а, зареєстроване за територіальною громадою Львова на підставі свідоцтва про право власності № ЛР0932 від 10.09.2008.

Реагуючи на неодноразові скарги мешканців, працівники управління комунальної власності, спільно з представниками управління природних ресурсів та регулювання земельних відносин, Личаківської районної адміністрації та Обласного комунального підприємства Львівської обласної ради «Бюро технічної інвентаризації та експертної оцінки», провели обстеження та попередньо встановили, що будівля під літерою «В-1», загальною площею 203,4 кв. м, на вул. Зеленій, 115-в, та будівля під літерою «Б-1», загальною площею 200,4 кв. м, на вул. Зеленій, 115-а є однією і тією ж будівлею, право власності на яку зареєстровано за різними адресами.

Згідно з інформацією Личаківської районної адміністрації, розпорядження про присвоєння окремого поштового номера не видавалося.

Відповідно, виникають підозри щодо незаконного вибуття зазначеної будівлі з комунальної власності територіальної громади м. Львова.

Місто звертається у правоохоронні органи для захисту майнових прав та інтересів територіальної громади м. Львова.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.