дивись.info

Вперше на «Арена Львів» пройдуть унікальні змагання «Lviv Workout Battle»

26 грудня, у суботу, з 15.00 до 19.00 год. у приміщенні фан-кафе стадіону «Арена Львів» проходитимуть унікальні спортивні змагання «Lviv Workout Battle». Участь у змаганнях візьмуть близько 30 кращих спортсменів з Львівської та інших областей України. Про це повідомила прес-служба ЛМР.

Учасники змагатимуться у кількох основних дисциплінах:

  • батли на турніках;
  • підтягування на перекладині з додатковою вагою +32 кг;
  • віджимання на брусах з додатковою вагою +48 кг;
  • встановлення рекорду Львова у номінації «Виходи на дві».

У програмі заходу також заплановані показові виступи однієї з найсильніших в Україні команд, винахідників власного унікального стилю, – «Workout Style» (м. Миколаїв).

Організатором змагань «Lviv Workout Battle» виступили: Львівський ОВП ВГО «Стріт Воркаут Україна», спортивний клуб «Легіон», стадіон «Арена Львів». Подібні змагання вперше проходитимуть у закритому приміщенні з використання спеціальних переносних конструкцій.

Реєстрація учасників триватиме до 25 грудня включно за телефоном: (097) 96 70 676 (Ксенія).

Організатори запрошують усіх охочих долучитись до яскравого і видовищного світу вуличних тренувань. Окрім можливості переглянути змагання, глядачі «Lviv Workout Battle» також зможуть спробувати і свої власні сили у конкурсах серед хлопців, дівчат та дітей і отримати корисні призи.

Змагання проходитимуть у приміщенні фан-кафе стадіону «Арена Львів» (м. Львів, вул. Стрийська, 199, вхід зі сторони кас).

Вхід для глядачів вільний.

Довідка

Workout – (укр. «вуличне тренування») – це масовий рух, заснований на заняттях фізичною культурою із застосуванням тренувального обладнання в громадських об’єктах, таких як шкільні двори, парки, спортивні майданчики у міській забудові. Включає тренування на турніку, брусах, яке відбувається на свіжому повітрі.

Контактна особа: Ксенія Воінкова, голова Львівського ОВП ВГО «Стірт Воркаут Україна», тел. +38 (097) 967 06 76; +38 (093) 403 09 59, [email protected], www.street-workout.org, www.arenalviv.com.ua

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.