дивись.info

Для дітей із соціально незахищених категорій Львова провели благодійний захід

Вчора, 23 грудня, працівники відділу соціальної роботи Франківського району Львівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з волонтерами Львівського представництва міжнародної культурної асоціації «Новий Акрополь» провели благодійний захід «Музика каміння» для дітей з сімей вимушених переселенців та сімей у складних життєвих обставинах. Про це повідомила прес-служба ЛМР.

Під час заходу діти з сімей вимушених переселенців та сімей, які опинились у складних життєвих обставинах, стали учасниками майстер-класу з розпису гіпсових барельєфів.

З перших хвилин заходу діти з великим ентузіазмом взялись за розпис гіпсових барельєфів. Обережно виводячи пензликом контури вигинів, діти «оживляли» гіпсові зліпки та розфарбовували їх яскравими кольорами. Найкращим подарунком для дітей наприкінці майстер-класу стали власноруч виготовлені художні шедеври.

«Кожний вид мистецтва має свою мову. Образотворче мистецтво – це мистецтво форми й кольору, за допомогою якого в дітей виховується естетичне ставлення до навколишньої дійсності, розвивається креативне мислення та вдосконалюються творчі здібності, саме тому розпис як вид творчості є не лише цікавим, але й корисним для дітей», – Світлана Гриців, начальник відділу соціальної роботи Франківського району Львівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Захід відбувся у культурному центрі «Новий Акрополь» за адресою: м. Львів, вул. Дорошенка, 7.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.