дивись.info

Рада звільнила релігійні громади, благодійні організації, навчальні заклади та підприємства від сплати орендної плати за землю

Рада звільнила релігійні громади, благодійні організації, навчальні заклади та підприємства від сплати орендної плати за землю

Львівська міська рада ухвалила звільнення у 2016 році від сплати орендної плати за землю релігійних громад, благодійних організацій, навчальних закладів та підприємств. За звільнення проголосувало 58 депутатів.  Про це повідомила прес-служба ЛМР.

Релігійні громади, благодійні організації, навчальні заклади та підприємства звільнені у 2016 році від сплати орендної плати за землю у частині платежів, що надходять до міського бюджету м. Львова.

ПЕРЕЛІК

релігійних громад, благодійних організацій, навчальних закладів та підприємств, які звільняються у 2016 році від сплати орендної плати за землю у частині платежів, що надходять до міського бюджету м. Львова

  1. Релігійна громада церкви Святого Духа Української греко-католицької Церкви – від сплати орендної плати за користування земельною ділянкою на вул. М. Коперника, 36.
  2. Згромадження (монастир) Чину Оріоністів Української греко-католицької Церкви – від сплати орендної плати за користування земельною ділянкою на вул. А. Лінкольна.
  3. Українська греко-католицька Церква парафії Зіслання Святого Духа – від сплати орендної плати за користування земельною ділянкою на вул. Зеленій, 106.
  4. Місія “Центр студентського капеланства“ Української греко-католицької Церкви – від сплати орендної плати за користування земельною ділянкою на розі вул. Конотопської – вул. Природної.
  5. Релігійна громада Української православної Церкви Київського Патріархату парафії Вознесіння Господнього Залізничного району м. Львова – від сплати орендної плати за користування земельною ділянкою на вул. Любінській.
  6. Релігійна громада Римсько-католицької Церкви – від сплати орендної плати за користування земельною ділянкою на вул. Освицькій, 4.
  7. Храм св. Володимира і Ольги Української греко-католицької Церкви – від сплати орендної плати за користування земельною ділянкою на вул. В. Симоненка, 5-а.
  8. Благодійна установа “Навчально-реабілітаційний центр “Джерело“ – від сплати орендної плати за користування земельною ділянкою на просп. Червоної Калини, 86-а.
  9. Приватне підприємство “Грааль ДЛД-12“ – від сплати орендної плати за користування земельною ділянкою на вул. Стрийській, 119.

Депутати додали до переліку Храм Свв. мчч. Віри, Надії, Любові та їх матері Софії (УГКЦ), вул. Миколайчука-Орлика, а також вилучили з переліку Вищий навчальний заклад «Львівський кооперативний коледж економіки і права».

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.