дивись.info

Львів створить Центр надання послуг учасникам бойових дій

Вчора на сесії міської ради було проголосовано ухвалу про виділення приміщень на вул Пекарській, 41 для створення там Центру надання послуг учасникам бойових дій. Наразі ж допомогу з працевлаштуванням демобілізованим хлопцям надає відділ кадрів Львівської міської ради. Як розповів у відеозверненні мер, вже надійшло 30 заявок від хлопців.

«Учора також прийняли рішення про створення Центру надання послуг учасникам бойових дій. Депутати підтримали відповідну ініціативу Об’єднання «Самопоміч» і виділили під такий центр приміщення на вулиці Пекарській, 41. Одним з головних завдань центру стане соціальна адаптація та пошук роботи для наших бійців, які повертаються з зони бойових дій», – розповів міський голова Львова Андрій Садовий.

Також мер додав, що відділ кадрів міської ради Львова же отримав 30 заявок від демобілізованих бійців АТО, яки місто допоможе з працевлаштування.

«У минулому зверненні я також закликав учасників АТО до моменту створення такого центру уже звертатись до відділу кадрів міської ради для працевлаштування. За тиждень звернулось 30 хлопців, працюємо над пошуком роботи відповідно до їхньої кваліфікації», – додав мер Андрій Садовий.

Нагадаємо, номер телефону відділу кадрів Львівської міської ради – 297-58-12.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.