дивись.info

Садовий обіцяє Львову 60 нових сучасних великогабаритних автобусів

Садовий обіцяє Львову 60 нових сучасних великогабаритних автобусів

Місто планує оновити громадський транспорт. Як розповів у відеозверненні міський голова Львова Андрій Садовий, вже наступного року місто мало б отримати 7 нових трамваїв виробництва «Електрон». Також планується закупівля 60 нових низькопідлогових автобусів. Про це повідомила прес-служба ЛМР.

«У четвер міська рада на сесії ухвалила кілька важливих рішень. Ми затвердили бюджет міста на 2016 рік. У нас планується більше доходів до міської казни, ніж у минулому році. Відтак, всі галузі отримають більше коштів. Однак головним пріоритетом для інвестицій бюджетних коштів в наступному році стане громадський транспорт.

В програмі «Львів-2020», яку моя команда представила на минулих виборах, ми запланували за наступні 5 років замінити до 75% усього рухомого складу громадського транспорту.

У 2016 році робимо перший серйозний крок в цьому напрямку. В бюджеті закладено кошти на закупівлю 60 нових сучасних великогабаритних автобусів. Це 10% від усіх автобусів, які працюють в місті. В січні оголошуємо тендер.

В процесі виготовлення 7 нових електронівських трамваїв, які також виїдуть на лінії наступного року.

Ціль проста і очевидна – львів’яни мають їздити в якісному транспорті», – розповів Андрій Садовий, міський голова Львова.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.