дивись.info

На Львівщині понад 351 млн. гривень грошовими коштами погашено податкових боргів

Як повідомили в управлінні погашення заборгованостей ГУ ДФС у Львівській області упродовж 11-ти місяців 2015 року податковими органами Львівщини вживались заходи щодо погашення (скорочення) податкових боргів,  в тому числі:

– направлено 708 позовів до суду щодо надання дозволу на погашення податкового боргу за рахунок стягнення готівкових (безготівкових) коштів на 248,2 млн.гривень. Судами задоволено 572 позовів на суму 149,9 млн.грн., внаслідок чого стягнуто коштів з банківських рахунків боржників в сумі 4,8 млн.гривень.

– спрямовано 278 позовів до суду щодо звернення стягнення на активи боржників через органи державної виконавчої служби на суму 15,1 млн.гривень. За виконавчими документами до бюджету надійшло 3,2 млн.гривень.

– для надання дозволу на погашення податкового боргу за рахунок заставного майна надіслано 38 звернень до суду на загальну суму 190,0 млн.грн., із них задоволено судами 27 звернень на суму 24,9 млн.гривень.

В результаті цих та інших заходів за оперативними даними протягом 11 місяців 2015 року погашено податкового боргу грошовими коштами на суму 351,3 млн.грн.,    що на 69,4 млн.грн. або на 24,6 %. більше, ніж за аналогічний період минулого року.

Про це повідомила прес-служба ДФС України у Львівській області.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.