дивись.info

Пріоритети обласних програм 2016: ремонт доріг, підтримка учасників АТО та фінансування мікропроектів

Структурні підрозділи Львівської обласної державної адміністрації під час підсумкового засідання комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку обласної ради прозвітували про роботу та виконання обласних програм за 2015 рік. На засіданні бюджетної комісії також визначили основні пріоритетні напрямки на 2016 рік. Про це пише прес-служба ЛОДА

Як розповів голова комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку облради Олег Домчак, на наступний рік планується виділити на обласні програми близько 500 мільйонів гривень.

“Ми визначили основні напрямки, які фінансуватимуться з обласного бюджету у 2016 році, – зазначив Олег Домчак. – Це насамперед ремонт доріг, реалізація мікропроектів, підтримка учасників АТО та сімей загиблих воїнів, житлово-комунальне господарство та агропромисловий розвиток. Програми, які будуть затверджені обласною радою, спрямовуватимуть на розвиток і перспективу, а не на “проїдання”. Їх кількість зменшиться приблизно на третину: деякі програми об’єднають, а неефективні – скоротять”.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.