дивись.info

Львівська обласна рада оголошує конкурс на кращу Концепцію функціонування кінотеатру ”Львів”

До 20 березня 2016 року Львівська обласна рада приймає пропозиції для участі в конкурсі на кращу Концепцію функціонування кінотеатру „Львів” і оголошує початок громадського обговорення питання подальшого функціонування цього комунального підприємства Львівської обласної ради. Про це повідомила прес-служба облради.

З  ініціативою про проведення широкого обговорення питання розвитку Стрийського парку у Львові, та зокрема, реконструкції кінотеатру „Львів”, виступила постійна комісія з питань культури, історико-культурної спадщини, туризму, духовного відродження та засобів масової інформації Львівської обласної ради, провівши виїзну нараду в КП ЛОР „Кінотеатр „Львів”. Співініціаторами обговорення також виступають Львівська міська рада, департамент із питань культури, національностей та релігій Львівської обласної державної адміністрації та представники громадського сектору Львівщини.

Як зазначають у постійній комісії обласної ради, депутати пропонують провести реконструкцію КП ЛОР „Кінотеатр „Львів” в комплексі з іншими заходами з відтворення інфраструктури Стрийського парку та обов’язковим збереженням ландшафтних особливостей цієї пам’ятки природи.

Для узагальнення усіх пропозицій буде організоване громадське обговорення.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.