• USD: 39.10
  • EUR: 40.00

На сесії Львівської міської ради знову спробують списати "Леополісу" більше як 27 млн грн

Сьогодні, 30 грудня, розпочала роботу сесія Львівської міської ради. В порядку денному 77 питань. Зокрема, знову з'явилося питання про списання готелю "Леополіс" 27 млн 454 тис грн. Про це повідомив кореспондент Гал-інфо.

Нагадаємо, як повідомляло раніше Гал-інфо, міський голова Львова вже пропонував депутатам голосувати за це питання ще на останній сесії минулої каденції. Однак депутати, звернувши увагу громадськості на це питання, вирішили не переносити його, але спеціально проголосувати проти. Тоді таке рішення набрало лише 25 голосів і не було прийнято.

Фракція "Свобода" вже зробила заяву з цього приводу. Зокрема, у ній йдеться: "Депутатам пропонують списати за рахунок міського бюджету 27 млн 454 тис грн приватному акціонерному підприємству  "Європейський Дім"    (готель Леополіс) в загальну суму приватизації нерухомості на вул Шевській. Ці приміщення хочуть віддати за старою оцінкою на основі курсу євро у липні 2014 рік, тобто втроє дешевше. За ці гроші, які депутатів спонукають списати одним натиском кнопки, можна збудувати два нових великих дитячих садочка для міста та придбати кілька десятків квартир для бійців АТО".

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: