Цьогоріч на Львівщині відремонтували доріг на понад мільярд гривень

У 2015 році  у ремонт доріг Львівської області вклали рекордну суму коштів – 1 млрд 155 мільйонів гривень. Про це повідомив голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка під час підсумкової прес-конференції у вівторок, 29 грудня.

"На ремонт доріг області ми залучили 970 мільйонів гривень з держбюджету, а також понад 204 мільйони з обласного бюджету, - розповів Олег Синютка. - Окрім того, нам вдалося реалізувати програму розвитку дорожнього господарства областей української частини Карпатського єврорегіону і відремонтувати дорогу Львів-Мукачеве".

Очільник області також нагадав, що у вересні стартував експеримент у Львівській, Волинській, Чернівецькій та Одеській областях, за яким 50% коштів від митних платежів скеровуються на ремонт доріг. "Завдяки такій ініціативі у цьому році відремонтовано автошляхи Львів-Радехів-Луцьк, Львів-Мукачеве та Сколе-Славськ. Сума залучених коштів становить 300 мільйонів гривень".

За словами Олега Синютки, наступного року цей експеримент продовжиться. "Ми сподіваємося отримати на ремонт доріг не менше 700 мільйонів гривень, - зазначив керівник області. - За ці кошти плануємо завершити ремонт на відтинку Львів-Радехів-Луцьк та Бориня-Мохнате, зробити дорогу від перевалу через Турку до Самбора, Броди-Радехів-Червоноград та ділянку від села Куровичі до Перемишлян".

Окрім того, нещодавно завершено будівництво ділянки дороги Львів-Краківець, яка є продовженням трансєвропейської автомагістралі А-4 Краків-Корчова. Що дозволить розмежувати пасажирський та вантажний рух на пункті пропуску "Краківець-Корчова".

Невдачею очільник області вважає концесійну дорогу Львів-Краківець. "Я не розумію, чому після оголошення конкурсу і подання пропозицій від трьох компаній на будівництво дороги Укравтодор відхилив їх, - зауважив Олег Синютка. - Ми підготували пропозиції та проект угоди, які готові підписати знані турецькі компанії на будівництво автобану Львів-Краківець. Якщо від Укравтодору ми знову отримаємо відмову, то доведеться звертатися до Президента України".

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: