• USD: 39.10
  • EUR: 40.00

Феєрверк влучив у вікно житлового будинку у Львові

У новорічну ніч до поліцейських надійшло близько двадцяти звернень про застосування феєрверків. Коли інспектори прибували на місце правопорушників вже не було або вони припиняли кидати петарди або підпалювати салюти.

У центральній частині Львова патрульні проводили профілактичні бесіди з відпочиваючими, щодо заборони використання феєрверків і порушення тиші. Згідно статті 182. (КУпап) про порушення вимог законодавчих та інших нормативно-правових актів щодо захисту населення від шкідливого впливу шуму чи правил додержання тиші в населених пунктах і громадських місцях передбачено, зокрема, проведення профілактичних бесід з громадянами.

Феєрверк влучив у вікно житлового будинку у Львові - фото 1

Орієнтовно, о другій ночі надійшло звернення з вулиці Баштанної 1, про те, що не відомі влучили піротехнічним засобом у балкон і розбили вікно. Патрульні відібрали заяву від потерпілих і відвезли її у Залізничний відділ поліції.

Феєрверк влучив у вікно житлового будинку у Львові - фото 2

Загалом за ніч патрульні опрацювали понад триста завдань різного характеру : бійки, конфлікти, адміністративні правопорушення і т.п. Окрім того, до відділу Галицького відділу поліції був доставлені хулігани, один з них розбив патрульному ніс.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: