• USD: 39.10
  • EUR: 40.00

Львів'янам презентують світлини українських та польських "давніх часів"

5 січня о 16:00 у Львівському палаці мистецтв відбудеться презентація виставки унікальних фотографій у рамках українсько-польського проекту "Альбом з давніх часів". Львів'яни та гості міста зможуть оглянути найвідоміші пам'ятки міста Лева та міст Польщі на світлинах, зроблених дітками загиблих і поранених учасників АТО та Майдану і їх ровесників із сусідньої країни. Про це повідомила прес-служба ЛОДА. 

Українська частина спільного проекту "Альбом з давніх часів" стартувала у Львові 28 грудня 2015 року. Так у столиці Галичини фотограф Інна Шинкаренко проводить майстер-класи у музеї "Літературний Львів". Діток  під час перебування у "таборі" навчаються основ фотомайстерності на старих світлинах. Зокрема створюють роботи у інтер’єрах минулого.

Зазначимо, що українська частина проекту стала доповненням польської, яку наші сусіди зреалізували ще у серпні 2015 року під патронатом Марка Сови – маршалка Малопольського воєводства. У ній взяли участь 100 осіб з Польщі та різних областей України: Львівської, Волинської, Хмельницької, Полтавської та м. Мелітополя і м. Києва.

Ідея проекту полягала у спільній праці 5 груп молоді в Кракові, Вєлічці, Мєхові, Жегєстові та Криніці під час майстер-класів з фотографії, котрі базувались на старих світлинах з місць, в яких відбувались майстер-класи.

Результатом стало створення фотовиставки з праць усіх п’яти груп, урочисте відкриття якої відбулося 11 серпня в Кракові у віллі Деціуша.

Тож тепер унікальні світлини польських пам'яток доповнять цікавими  кадрами Львова та презентують у Львівському палаці мистецтв.

Завершиться українсько-польський проект 6 січня 2016 року.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: