Наприкінці зими у Львові аграріїв вчитимуть, як заробити мільйон з гектара

19 лютого стадіон "Арена Львів" прийматиме першу національну конференцію "Мільйон з гектара". Дводенний аграрний форум збере близько 250-ти представників українського агропромислового сектору, серед яких понад 160 виробників сільськогосподарської продукції.

Про це повідомила директор департаменту агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації Наталія Хмиз.

"Конференція буде цікавою, як для сформованих сільськогосподарських компаній, так і новачків бізнесу, - зазначила Наталія Хмиз. - Аграріям продемонструють, що заробити "мільйон з гектара" реально. Вони зможуть отримати повну картину новітніх сфер аграрного сектора країни, оцінити можливості впровадження нового виробництва. Фахівці розкажуть, як переорієнтувати виробничі потужності на малій площі з мінімальними витратами і максимальною віддачею".

У другий день для учасників організують практичний бізнес-тур у провідні господарства Львівської області, а також на найбільший в Україні оптовий ринок сільськогосподарської продукції – "Шувар", пише прес-служба ЛОДА.

Зазначимо, що організатори встановили мінімальну вартість участі в конференції, як для виробників, так і для інших компаній. Особливістю є також те, що програма не міститиме жодної рекламної презентації, а буде орієнтована виключно на інформаційно-аналітичні та економічні питання.

Серед організаторів та партнерів конференції – проект "Успішний зерновий агробізнес на невеликій площі" Сумського національного аграрного університету, проект "АПК-Інформ: овочі та фрукти", Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (FAO), Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР), департамент агропромислового розвитку Львівської ОДА, Оптовий ринок сільськогосподарської продукції "Шувар".

Більш детальну інформацію про подію можна знайти на сайті: www.fruit-inform.com.

Щодо участі у конференції просимо звертатись в організаційний комітет заходу: відділ маркетингу проекту "АПК-Інформ: овочі та фрукти", Олександр Хорєв тел. (067) 6343980, тел/факс: (0562) 320795, email:[email protected]; Євген Кузін тел. (096) 5836323, тел/факс: (0562) 320795, email: [email protected].

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: