Львів’ян запрошують на "Різдвяний вечір по-волонтерськи"

9 січня о 19.30 год. у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла у Львові відбудеться благодійний захід на підтримку українських воїнів на передовій «Різдвяний вечір по-волонтерськи». Волонтерська спільнота Львова та Гарнізонний храм свв. апп. Петра і Павла запрошують громаду міста долучитися до благодійного дійства, наповненого радістю Різдва, активністю волонтерів, силою молитви і віри, безстрашністю наших захисників та єдністю у пориві допомогти.

Найкращі колядки вам даруватимуть співачка Софія Федина, бандурист Іван Шміло, квінтет Гарнізонного храму свв. апп. Петра і Павла, вокально-хореографічний ансамбль «Сонечко», а також на вас чекатимуть сюрпризи і приємні несподіванки.

Запрошення на святковий різдвяний вечір можна отримати за благодійний внесок від 200 грн. і більше. Захід організовується зусиллями людей доброї волі, повністю на доброчинних засадах, і тому 100% збірки буде спрямовано на закупівлю необхідних на передовій речей. Поспішайте отримати своє запрошення, оскільки є тільки 250 місць.

З організаційних питань можна звертатися: Софія Федина – 050 98 97 440.

З питань придбання запрошень за благодійний внесок: Марта Ящишин – 093 02 41 967.

Отримати запрошення можна в інформаційному центрі Гарнізонного храму свв. апп. Петра і Павла.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: