Садовий вручив Руслану Філіпсонову ключі від нового помешкання

Садовий вручив Руслану Філіпсонову ключі від нового помешкання

14 сімей загиблих, 3 військовослужбовців, що втратили функціональні можливості, а також 2 інвалідів війни – учасників АТО отримали квартири у багатоповерхівках Львова. Ключі та охоронні свідоцтва на житло сьогодні вручив міський голова Львова Андрій Садовий. Також мер їздив у військовий госпіталь, аби вручити ключі та охоронне свідоцтво на житло учаснику АТО – інваліду війни 2-ої групи Руслану Володимировичу Філіпсонову.Про це повідомила прес-служба ЛМР.

Військовослужбовець перебуває на довготривалому лікуванні і вже переніс понад 50 операцій. Він отримав від міста 1-кімнатну квартиру, площею 42,6 кв м.

Нагадаємо, упродовж листопада та грудня минулого року у місті відбулося 5 конкурсів – відкриттів пропозицій з придбання житла. За їх результатами, департамент житлового господарства та інфраструктури придбав 11 однокімнатних, 5 двокімнатних та 3 трикімнатні квартири для учасників АТО на території міста: зокрема, на вулицях Ільмова, Науковій, Кам’янецькій, Пасічній, Княгині Ольги та Лісній. Минулого тижня Львівська міська рада уклала відповідні договори купівлі-продажу. Сьогодні ж у приміщенні Львівської ратуші міський голова урочисто віддав ключі від закуплених квартир сім’ям 18 військовослужбовців. Загальна вартість придбаних квартир становить понад 18 млн грн., з яких майже 2,5 млн – кошти міського бюджету, та 15,9 млн – державного бюджету.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: