• USD: 39.10
  • EUR: 40.00

Львівська облрада повернула собі Російський культурний центр

Профільна комісія Львівської облради доручила управлінню майном спільної власності виселити з Російського культурного центру на вул. Короленка у Львові  всі громадські організації, що там знаходяться, адже вони не укладали юридичної угоди на оренду цього приміщення з облрадою. 

Про це йдеться у рішення комісії від 22 грудня 2015 року.

"Вирішили: 1.Враховуючи те, що приміщення будівлі за адресою: вул. Короленка, 1а, м.Львів, використовуються сторонніми організаціями, а не організацією, якій ці приміщення передані на баланс, доручити управлінню майном спільної власності підготувати проект рішення щодо скасування рішення виконавчого комітету Львівської обласної ради народних депутатів від 21.08.1990 № 293 «Про передачу приміщення кінотеатру ім. Короленка у м. Львові Товариству друзів російської і української культур ім. О.Пушкіна».

2.Доручити управлінню майном спільної власності здійснити заходи щодо вивільнення вищезазначених приміщень та повернення на баланс обласної ради.

Голосували: "за" – 5; "утримались" – 1, рішення прийнято більшістю голосів", – записано у протоколі засідання комісії.

Нагадаємо, приміщення колишнього кінотеатру на вул.Короленка у Львові в 1990 році було передано Львівською облрадою в оренду  Товариству друзів російської і української культур ім. О.Пушкіна.

Варіанти

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: