Різдво на Львівщині: фестиваль колядок, різдвяні дійства, виставка дідухів

Різдво на Львівщині: фестиваль колядок, різдвяні дійства, виставка дідухів

У період різдвяних свят у народних домах Львівщини проведуть низку святкових, мистецьких та просвітницьких заходів: вертепи, різдвяні концертні програми, походи з шопками та колядами, бесіди з молоддю на теми Різдва Христового за участю настоятелів храмів.

Так, у народних домах Турківського району відбудеться театралізоване дійство "Через Вкраїну йшли три царі" за участю драматичного колективу народного дому с. Дністрик-Дубовий  та різдвяна виставка малюнків "Різдво у Карпатах" у с. Явора, повідомила прес-служба ЛОДА.

Мешканцям Стрийщини представлять театральне дійство "Нині прославляєм Боже Дитятко" за участю Народного хору "Серпанок" зі села Добряни, а також у народному домі села Нижня Стинава проведуть годину духовності "Христос родився! Мир цій хаті". А у селі Грабовець відбудеться майстер-клас "Виготовлення Йорданських відкриток".

У Миколаївському районі (с. Берездівці, Гранки-Кути, Горішнє, Долішнє, Тужанівці) відбудеться кущовий відбірковий огляд районного фестивалю колядок, щедрівок, вертепів "Різдвяна феєрія-2016".

За участі народного фольклорного колективу "Кошики" смт. Гніздичів на Жидачівщині відбудеться похід із шопкою по селу, колядки та віншування.

У міському будинку культури м. Жидачів проведуть виставку дідухів "Сплетене Різдво".

Такод відбудеться фольклорний фестиваль "Різдвяні передзвони" та парад вертепів за участю народних та аматорських колективів Жовківського району у народних домах смт. Куликів, м. Рава Руська, с. Пили.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: