• USD: 39.10
  • EUR: 40.00

Звізду Миру та десятки інших різдвяних зірок пронесли Львовом учасники Ходи звіздарів

Звізду Миру та десятки інших різдвяних зірок пронесли Львовом учасники Ходи звіздарів

Центром Львова пройшли учасники традиційного для нашого міста Х ювілейного фестивалю «Спалах Різдвяної звізди».

Головною ж зіркою цьогорічного ювілейного Х фестивалю стала Звізда Миру, ніжно-блакитного кольору, із білим голубом – символом миру – у центрі, а ореолом були слова: «Слава Богу на висоті, а мир людям на землі». Для львів’ян та гостей міста були представленні різдвяні зірки, виготовленні майстрами-звіздарями з Львівщини та з інших областей.

«Дякую вам за те, що ви даєте нам цей драйв, цю енергію. Без вас не було б коляди. Тому дякую вам. Христос народився», - зазначив Андрій Садовий, міський голова.

Щороку різдвяні звізди віддзеркалюють події в Україні. Декілька років тому майстри створювали колекції зірок «Пори року», «Вифлеємська», «Євро-2012» та десятки інших. У часи Революції Гідності «Патріотичну» звізду відправляли до Києва на Майдан. Для вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні виготовили зірку, оздоблену сотнями свічок із глобусом в центрі, як свідчення того, що слава українських борців облетіла увесь світ.

Організатори фестивалю «Спалах Різдвяної звізди»: ГО «Обереги», Музей народної архітектури та побуту у Львові, департамент з питань культури, національностей та релігій ЛОДА. Партнери фестивалю: компанія «Львівські ярмарки» та ТзОВ «Хліб-трейд».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: