дивись.info

Депутати обласної ради проголосували за бюджет Львівщини

У вівторок, 12 січня, Львівська обласна рада затвердила основний кошторис на 2016 рік. За відповідне рішення проголосувало 65 депутатів.

Голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка подякував депутатському корпусу за роботу над  обласним бюджетом і зазначив, що цього разу  депутати обласної ради спрацювали надзвичайно конструктивно.

Як розповів директор департаменту фінансів Львівської ОДА Олег Демків, в проекті обласного бюджету передбачено доходи в сумі 9039 797,5 тисяч гривень  та видатки в розмірі 9 346 699,2 тис грн.

“Бюджет є амбітний, має хорошу динаміку і досить напружений, адже має певні ризики через зміни в податковому та бюджетному законодавстві, – зазначив Олег Демків. – У Державному бюджеті на 2016 рік фінансування профтехосвіти без відповідного цільового ресурсу  передано на місцеві бюджети, така ж ситуація склалась і з пільговими перевезеннями та іншими пільгами. Попри усі складнощі всі соціальні виплати, зокрема учасникам АТО і сім’ям загиблих під час Революції гідності та на сході України збережені на рівні минулого року”.

Серед основних пріоритетів обласного бюджету визначено ремонт доріг як загальнодержавного, так і місцевого значення. “У цьому році ми очікуємо 685 мільйонів гривень від перевиконання митних платежів в межах експерименту, який діє у Львівській області. Ці кошти заплановано скерувати на будівництво та реконструкцію доріг загальнодержавного значення, – підкреслив Олег Демків. – Також закладено 280 мільйонів гривень в обласному бюджеті на фінансування ремонтних робіт на дорогах місцевого значення. Цю позитивну динаміку покращення дорожньої інфраструктури в області потрібно підтримувати”.

Окрім того, майже в 2,5 рази зріс обсяг фінансування мікропроектів, які передбачені для невеликих територіальних громад на ремонти та реконструкції важливих соціальних об’єктів. Також в обласному бюджеті збільшено з 6 млн грн до 11 млн грн підтримку агропромислового комплексу, а на розвиток фізичної культури та спорту передбачено додатково 16 млн грн. Пріоритетними залишаються програми енергозбереження та співфінасування за допомогою міжнародної технічної допомоги.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.