дивись.info

До населених пунктів Львівщини повністю відновлено газопостачання

Станом на 16:00 понеділка, 11 січня, відновлено газопостачання десятьом селам Самбірщини та чотирьом населеним пунктам Городоцького району, яке було припинене внаслідок аварії магістрального газогону поблизу с. Круковець. Подачу “блакитного палива” забезпечили через резервний газопровід. Про це повідомив директор департаменту з питань цивільного захисту Львівської облдержадміністрації Андрій Умрихін.

За його словами, резервний газопровід використовуватиметься тимчасово, поки не завершаться відновлювальні роботи на магістральному газопроводі.

Андрій Умрихін зазначив, що подачу газу в обхід магістрального газогону аварійні бригади відновили після успішних випробувань, повідомила прес-служба ЛОДА.

Водночас він відзначив ефективну роботу відповідних служб, котрі займалися відновленням енергетичної безпеки населення.

Нагадаємо, що 10 січня близько 15:00 год поблизу с. Круковець Самбірського району сталася розгерметизація на магістральному газогоні УМГ “Львівтрансгаз”. У наслідок аварії тимчасово припинено газопостачання 14-ти населених пунктів області: 4-ох у Городоцькому районі (с. Хишевичі, с. Романівка, с. Коропуж, хутір Коропуж Запанський) та 10-ти у Самбірському районі (с. Круковець, с. Малинів, с. Подільці, с. Новий Острів, с. Конюшки – Королівські, с. Конюшки – Тулиголівські, с. Сусолів, с. Задністряни, с. Погірці, с. Чайковичі).

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.