У бюджеті Львівщини закладений надто високий ріст ПДФО, – Свистун

Депутати ЛОР підтримали проект бюджету Львівщини за основу. Цьогоріч у головному кошторисі області передбачено понад 9 млрд. грн. доходів, що на 4% більше минулорічних показників. Також прогнозують зростання податкових надходжень у бюджет – майже 2 млрд. грн., що на 42% більше показників 2015 року. Про це повідомила прес-служба Самопомочі

У «Самопомочі» вважають, що такі прогнози можуть бути надто оптимістичними, адже у проект бюджету закладений ріст ПДФО (податок з доходів фізичних осіб) на рівні 30%. «Багато грошей – це дуже добре, всі хочуть багато грошей, і в нас великі витрати. Але коли на бюджетних слуханнях доповідав керівник Фіскальної служби, він говорив про оптимістичний прогноз зростання надходжень ПДФО на 20%. У ЛОДА розрахували ріст ПДФО 30%. На чому базувалися такі розрахунки, оскільки це все-таки в подальшому витрати, які ми повинні фінансувати з цих надходжень», – зауважила під час позачергової сесії ЛОР голова фракції «Самопоміч» Інна Свистун.

Директор департаменту фінансів ЛОДА Олег Демків погодився, що прогноз справді високий, але меншим, ніж у Міністерства фінансів. «Досягти таких показників реально, застосувавши ряд заходів з оптимізації роботи і збільшення надходжень від податків і зборів шляхом розширення податкової бази», – запевнив чиновник.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: