дивись.info

Мерія просить дотримуватися правил поведінки під час проведення Йорданського святкування

Мерія нагадує про безпеку людей під час масових святкувань 19 січня Водохрещення та запобігання нещасним випадкам на водних об’єктах у зимовому періоді 2016 року. Управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення ЛМР просить неухильно дотримуватися правил поведінки під час проведення Йорданського святкування на водних об’єктах.

Купання під час свята повинно проводитись лише у спеціально облаштованих місцях, де буде організоване чергування рятувальників та медиків і є можливість за необхідності швидко отримати допомогу фахівців. Відповідно до вимог «Правил поведінки на воді», організатори святкових заходів та власники водних об’єктів несуть персональну відповідальність за охорону життя людей, їх безпеку та забезпечують роботу відомчих рятувальних постів.

Не проводьте самостійного (одиночного) купання на необлаштованих для цього водних об’єктах.

Запам’ятайте, якщо у вас хворе серце, утримайтеся від купання! Бажано мати попередній досвід занурень в холодну воду. Перебування в крижаній воді у незагартованих людей може призвести до загального переохолодження організму. При його перших ознаках – ознобі, тремтінні, синюшності шкіряних покривів, губ, болі у пальцях рук і ніг – людині негайно необхідно надати допомогу. При легкому ступені переохолодження постраждалого достатньо тепло одягти, напоїти гарячим чаєм та змусити виконувати інтенсивні фізичні вправи. У разі середнього і важкого переохолодження – розтерти вовняною тканиною, зробити масаж усього тіла. Потім тепло одягти, укласти в ліжко.

Під час святкування не заходьте у воду в нетверезому стані, адже алкоголь блокує нормальну діяльність головного мозку.

Не залишайте дітей без нагляду поблизу річки чи ставка під час святкування.

Не виходьте на лід без необхідності. Перед тим, як вийти на кригу, переконайтесь, що вона достатньо міцна. Нагадуємо, що в кінці грудня та на початку січня утримувалася погода з плюсовими температурами, і через це льодовий покрив нестійкий. Безпечним для однієї людини вважається лід товщиною понад 7 см, а для групи людей товщина льоду має сягати 15 см (при цьому в розрахунок береться лише товщина нижнього, зеленуватого шару льоду).

Подбайте про своє здоров’я та здоров’я своїх близьких, не нехтуйте правилами безпечної поведінки на кризі. Бажаємо Вам веселого та безпечного святкування!

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.