дивись.info

Завтра на Богоявлення львів’янам колядуватиме вокальний ансамбль “Kalophonia”

Завтра, 19 січня, на свято Богоявлення у Львові відбудеться традиційне загальноміське освячення води. Розпочнеться захід на площі Ринок о 13.30 год. із виступу вокального ансамблю «Kalophonia», який вітатиме колядками львів’ян та гостей міста.

Опісля, о 14.00 год., розпочнеться загальноміський екуменічний молебень та освячення води за участю духовенства різних конфесій міста. Відповідно до графіка, цього року освячення очолить Блаженніший Макарій, Митрополит Київський і всієї України, Предстоятель Української Автокефальної Православної Церкви, повідомляє Дивись.Інфо.

Довідка

Ансамбль Kalophonia (з грецької – прекраснозвучний) був створений у 2001 році із студентів-регентів при кафедрі музичної україністики та медієвістики Львівської музичної академії ім. М. Лисенка для відновлення давніх традицій українського церковного співу. В репертуарі ансамблю – як монодичні співи XIV-XVII століть, так і багатоголоса церковна музика різних епох. Ансамбль займається активною концертною та гастрольною діяльністю. Серед вагомих мистецький проектів, до яких був задіяний вокальний ансамбль «Калофонія», можна назвати Фестиваль давньої музики в Старому Сончі (2007-2008), Фестиваль церковної музики «Салезіанське літо» в Перемишлі (2008-2010), Мандрівний фестиваль Лодзької філармонії «Кольори Польські» (2009), Фестиваль у Сяноку «Один Бог – багато культур» (2009), Фестиваль давньої музики у Львові (2003-2010), Фестиваль монодичної музики у Плоцьку (2013) та ін. Ансамбль здійснив запис компакт-дисків «Постові напіви українських ірмологіонів XVI-XVII століть» (2006), «о. Михайло Вербицький/Пісні для чоловічих квартетів» (2010). З 2004 р. мистецьким керівником ансамблю є диякон Тарас Грудовий.

Джерело: velychlviv.com

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.