дивись.info

Руслана показала свій «дикий» стиль життя

Руслана показала свій «дикий» стиль життя
Співачка та громадський діяч Руслана Лижичко не перестає дивувати своїх шанувальників. На цей раз співачка відсвяткувала Водохреще не традиційним зануренням в ополонку, а продемонструвала всім, як вона вправно поєднує спів та фізичні навантаження.

Ті вправи, які треба робити лише на теплому повітрі, в комфортних умовах, лише статично, коли тіло розслаблене і немає ніяких фізичних навантажень –це Руслана вирішила перевести у величезну динаміку. Поєднуючи все це із дуже сильними спортивними навантаженнями, Руслана пробує таким чином робити свій голос сильнішим.

«Для мене заняття вокалом – це не просто навчитися правильно відкривати рот і гарно брати дихання. Це набагато більше. Це глибока філософія. Це відчуття, які мають бути під час так званого вокального трансу, коли ви закриваєте очі і голос лунає так, що неможливо описати словами. Такий правильний, хороший і сильний спів робить щасливим і того, хто співає і того, хто це слухає. Це сильні вібрації. Існує навіть ціла школа лікування звуками. На Тибеті це ціла філософська течія. У мене були надзвичайні вчителі з вокалу, які дали мені максимальну свободу в голосі і можливість експериментувати зі своїм голосом. Для мене це найбільш важлива річ під час створення альбому. Можу зізнатися, що музиканти вже «зіпріли» від мене і від моїх експериментів та вимог, які я перед ними зараз ставлю», – поділилася співачка.

Руслана розповіла, що пробіжка в неї займає близько 45 хвилин, і всі вправи вона робить в незалежності від погоди за вікном: «Це робилося і при -2, і -10, і при -20. Ці температури надзвичайно екстремальні для вокалу. Тим не менше, я все це роблю. І хочу популяризувати такий стиль життя, який ми між собою називаємо «wild lifestyle». Можливо, комусь це теж стане у пригоді. Однак, експериментувати з цим без підготовки ні в якому разі не можна, тому що можна реально захворіти. Для того, щоб так загартуватися і дійти до такого навантаження, яке я можу сьогодні робити, у мене пішло більше 15 років «закалки» на сцені (концерти бувають у різних умовах). Вже більше чотирьох років я повністю відмовилася від алкоголю, у мене виключно здорове харчування, всю їжу я готую собі сама. Щоранку я обливаюся холодною водою і перебуваю в ній не менше п’яти хвилин. При нагоді я плаваю у холодних Карпатських річках. Якщо у вас є подібний рівень підготовки, можна починати з цим експериментувати. Коли приїжджає мама, вона просто хапається за голову і кричить до Саші, щоб він щось зі мною зробив, бо ж співати на морозі категорично забороняється. Це неодноразово ставало причиною сімейних суперечок, але я продовжую це робити і отримую від цього величезне задоволення, а чи є результат, ви побачите згодом».
Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.