дивись.info

У Львові розпочне роботу “Відкрита школа історії”

23-24 та 30-31 січня ГО «Патріотичні ініціативи» організовує Львівську сесію проекту «Відкрита школа історії», що пройде в приміщенні Інституту народознавства НАН України (м. Львів, проспект Свободи, 15) та Музею-меморіалу жертв окупаційних режимів «Тюрма на Лонцького»  (м. Львів, вул. Степана Бандери, 1).

Метою проекту є створення платформи громадянської освіти та суспільного діалогу в галузі історії, а також поширення демократичних цінностей. «Відкрита школа історії» передбачає впровадження суспільного діалогу та поширення знань про проблеми історії України, її міжнародних зв’язків та демократичної традиції серед усіх верств населення.

23-24 січня проводитимуться «Польські дні» проекту, де буде розглянуто проблематику українсько-польських стосунків, спільного історичного досвіду та порівняння вирішення соціальної та політичної пострадянської проблематики в Україні та Польщі.

30-31 січня буде проведено «Єврейські дні».

Будуть розглянуті питання: українсько-єврейських стосунків, становище єврейської громади у Львові в зрізі століть, єврейська культурна спадщина, міжнаціональне порозуміння.

Спікерами проекту будуть науковці та діячі із Ягеллонського та Варшавського університетів, Польсько-української фундації співпраці ПАУСІ, Інституту Національної Пам’яті у Катовіцах та Інституту Національної Пам’яті у Кракові, Наукового центру іудаїки та єврейського мистецтва ім. Ф. Петрякової, Музею-меморіалу жертв окупаційних режимів «Тюрма на Лонцького».

Партнери проекту: Інститут історії України НАНУ, Український інститут національної пам’яті, Інститут народознавства НАНУ, Історичний факультет Київського національного університету ім. Шевченка, Національний музей історії України.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.