дивись.info

У Львові відбулось загальноміське освячення води

У Львові відбулось загальноміське освячення води

Сьогодні на площі Ринок у Львові відбулося загальноміське освячення води, за участю духовенства різних християнських конфесій міста. Освячення очолив Блаженніший Макарій, Митрополит Київський і всієї України, Предстоятель Української Автокефальної Православної Церкви. Повідомляє Дивись.Інфо.

«Вже дуже багато років ми тут, у Львові, разом з вами показуємо приклад, що ми всі маємо бути разом. І наші церкви мають бути разом, всі конфесії, бо Бог один. Я би дуже хотів, щоб ця Божа ласка була на всю нашу державу. Ми сьогодні після посвячення води тут, на пл. Ринок, також будемо окроплювати всі приміщення міської ради, щоб було більше добра, більше любові. Кожен з вас візьме собі воду в будинок. Це дуже важливо, щоб була Божа ласка, щоб була любов, а головне – щоб ми були разом. В єдності – наша сила», – зазначив міський голова Львова Андрій Садовий.

«Ми щасливі, що маємо таку нагоду зібратися перед Ратушею і помолитися милосердному Богу, покуштувати святої водички. Це добра традиція. Сьогодні вперше у Чернівцях збираються міжконфесійно освячувати воду. А у Львові так вже багато років. Дякую вам, львівській громаді, що ви не ставитися до того байдуже, а приходите, щоби у центрі стародавнього європейського міста зібратися, поколядувати, освятити воду, яку милосердний Господь своїм приходом на Йордан освятив.

Ми щасливі, бо ми діти Божі. Ми носії Христа, ми храм Божий. Якби ми це усвідомлювали, то, певно, не було би суперечок, не було би розділення, не було би інших гріхів. Ми не носії Духа Святого, бо де Дух перебуває, там є любов, взаємна згода, спільне високе моральне життя. Тож звернімося до милосердного Бога, щоби Господь нам допоміг провадити високоморальне життя.

Нехай милосердний Господь нас укріпляє, подає мир на нашій Україні, посилає добре здоров’я і благополуччя. А хто буде споживати цю воду з великою вірою, той буде оздоровлятися», – звернувся Блаженніший Макарій, Митрополит Київський і всієї України, Предстоятель Української Автокефальної Православної Церкви.

Перед чином освячення біля Різдвяної шопки відбувся концерт військового духового оркестру Західного територіального управління Національної гвардії України. Також львів’ян і гостей міста колядками вітав вокальний ансамбль «KALOFONIA» під керівництвом о. Тараса Грудового.

 

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.