дивись.info

Для автомобілів з українською реєстрацією скоротили у часі процедуру митного контролю, – експеримент на митниці

На Львівській митниці планують розвантажити потік транспортних засобів, зменшити черги на кордоні та, щонайважливіше, скоротити у часі процедуру проходження митного контролю та перетину кордону саме для автомобілів з українською реєстрацією.

З цією метою на пунктах пропуску через державний кордон України “Рава-Руська – Гребенне” та “Краківець – Корчова” запровадили експеримент щодо розмежування ліній руху легкових автомобілів з іноземною та українською реєстрацією. Про це повідомив начальник Львівської митниці Державної фіскальної служби Левко Прокіпчук.

“Здебільшого черги на митниці створюють транспортні засоби з іноземною реєстрацією. Вони удвічі перевищують кількість автомобілів з українськими номерами та перетинають кордон кожні 5 днів у режимі “транзит” відповідно до Митного Кодексу України, – зазначив Левко Прокіпчук. –  Це створює дискомфорт для водіїв, авто яких має українську реєстрацію, адже вони змушені чекати у загальній черзі. Тому з ініціативи голови Львівської обласної державної адміністрації Олега Синютки представники прикордонного відомства та Державної фіскальної служби України, щоб уникнути значного накопичення транспортних засобів як перед пунктом пропуску так і на самому терміналі, запровадили такий експеримент”.

За словами начальника Львівської митниці ДФС, враховуючи моніторинг громадської думки щодо нововведень, більшість водіїв, автомобілі яких зареєстровані в Україні, прихильно ставиться до цього експерименту. Люди зазначають, що пропускні спроможності на пункті пропуску збільшилися і вони значно менше витрачають час на митні процедури.

“Після завершення експерименту, а саме у суботу, 23 січня, ми проаналізуємо всі пропускні операції та зробимо висновки. Думаю, що розглянемо можливість його втілення на постійній основі”, – резюмував Левко Прокіпчук.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.