дивись.info

На Львівщині затвердили усі місцеві бюджети

У Львівській області затвердили усі 730 місцевих бюджетів на 2016 рік. Про це повідомив директор департаменту фінансів Львівської ОДА Олег Демків у середу, 20 січня, під час звіту про виконану роботу у 2015 році.

“Бюджети формували виходячи з норм нового податкового законодавства та відповідно до закону України про Державний бюджет, – зазначив Олег Демків. – Фінансовий ресурс на 2016 рік у порівнянні з минулим роком збільшився. До прикладу, в обласному бюджеті він зріс на понад 700 мільйонів гривень”.

За його словами, загалом обласний бюджет 2016 року складає 9,4 мільярди гривень, повідомляє прес-служба ЛОДА.

“Є необхідні кошти для фінансування соціальних допомог, пільг та субсидій, на виплату заробітної плати працівникам бюджетної сфери, на енергоносії”, – зазначив Олег Демків.

Він також зауважив, що  серед основних пріоритетів обласного бюджету 2016 року визначено ремонт доріг. Серед галузей, які мають найбільший фінансовий ресурс – охорона здоров’я та  освіта.

Олег Демків також зазначив, що фінансування профтехосвіти без відповідного цільового ресурсу передано на місцеві бюджети.  Така ж ситуація склалась і з пільговими перевезеннями.

“Враховуючи це, ми намагаємося скоригувати місцеві бюджети, окрім цього обласна рада і обласна адміністрація звернулися до Кабміну і депутатів ВР про виділення додаткових  коштів з держбюджету”, – резюмував Олег Демків.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.