дивись.info

Опитування Youth Speak: яким ти бачиш своє майбутнє?

Youth Speak – це молодіжний рух, створений найбільшою в світі міжнародною молодіжною організацією AIESEC, що об’єднує покоління молодих лідерів, які не бояться висловити свою думку і готові діяти вже сьогодні. Про це повідомляє прес-служба ЛМР.

Цього року AIESEC братиме участь у заходах в Організації Об’єднаних Націй і представлятиме результати глобального опитування, щоб забезпечити залучення молоді до процесу прийняття рішень. Адже саме думка нового покоління є пріоритетом для ООН. Більше того, в опитуванні є перелік питань, що стосуються безпосередньо українських реалій, тому присутність думки молодих українців зіграє суттєву роль у співпраці держави з міжнародними інституціями.

У 2015 році до всезагального опитування було залучено 42 000 голосів молодих людей із понад 100 країн. Цього ж року ініціатива має на меті зібрати 100 000 думок з усього світу, з метою прийняття глобальних рішень та визначення перспективи до 2030 року.

Висловити свою думку щодо проблем сьогодення та надій на завтра можна, заповнивши опитування Youth Speak: http://youthspeak.aiesec.org/.

 

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.