дивись.info

У графіки руху нічних автобусів внесено зміни

У графіки руху нічних автобусів внесено зміни

За інформацією управління транспорту та зв’язку ЛМР, у графіки руху нічних міських автобусів внесено зміни. Так, автобуси відправлятимуться з кінцевих зупинок на 10-45 хв. пізніше. Такі зміни зумовлені адаптацією графіків руху нічного транспорту до роботи підприємства «Фуджікура», яке працює у дві зміни, повідомляє Дивись.Інфо.

«Ми змістили відправлення автобусів з кінцевих зупинок на 10-45 хв, підлаштовуючись під графіки роботи підприємства «Фуджікура», – зазначив начальник управління транспорту та зв’язку ЛМР Віктор Щир.

Також Віктор Щир не виключив, що в подальшому, зважаючи на збільшення штату підприємства «Фуджікура», у розклад руху нічних автобусів знову можуть вносити зміни.

Нагадаємо, нічні маршрути у тестовому режимі запрацювали у Львові 1 липня цього року. Вартість проїзду становить 8 грн. Найпопулярніший маршрут, за інформацією управління транспорту та зв’язку ЛМР, – №4Н, який сполучає залізничний вокзал із мікрорайоном Сихів. Щоденно автобуси обслуговують в середньому 300-350 пасажирів. За 5 місяців роботи нічними автобусами скористалось близько 45 тис. осіб.

За оновленням графіку руху нічних маршрутів можна слідкувати на сайті Центру міського сервісу http://city-service.lviv.ua/

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.