дивись.info

У Львові відбудеться творча зустріч із письменницею Оксаною Думанською

У Львові відбудеться творча зустріч із письменницею Оксаною Думанською

У середу, 27 січня, о 14:30 год. у Львівській обласній бібліотеці для дітей відбудеться творча зустріч з відомою письменницею Оксаною Думанською, у рамках проекту «Люди, що читають: літературна кав’ярня», повідомляє Дивись.Інфо.

Оксана Думанська – українська письменниця, доцент кафедри видавничої справи і редагування Української академії друкарства.

Народилась 25 січня 1951 у селі Локня Кролевецького району Сумської області.

Закінчила філологічний факультет Київського національного університету у 1973 році.

Вийшла добровільно з Національної спілки письменників України.

Лауреат премії імені Дмитра Нитченка за оборону українського слова (2004); лауреат літературної премії ім. Ірини Вільде (2007). Першу свою книжку Оксана Думанська видала у п’ятдесят років.

Авторка стала відомою завдяки своїм книгам «Графиня з Куткора», «Спосіб існування білкових тіл» (у перевиданні — «Школярка з передмістя»), «Оповідки з жіночої торебки», «Романи на одну ніч», «Хроніки пригод Гєня Муркоцького» та «Дитя епохи». Книга «Бабусина муштра» призначена для найменших читачів і оповідає історію взаємин маленької дівчинки з бабусею. Як перекладач працювала над виданням твору Миколи Гоголя «Тарас Бульба», що вийшло у видавництві «Світ дитини». Нова книга — «Куди зникає час…» про видатного художника Андрія Ментуха. На 18 Форуму книговидавців у Львові видавництво «Навчальна книга — Богдан» презентувало нову книготерапевтичну серію «Казка — не казка, а батькам підказка» двома книгами Оксани Думанської — «Як зарадити Марійці» (у співавторстві із психологом Юлією Стадницькою) та «Бабусина муштра». Українська академія друкарства видала книгу прози «Оповідки від Оксани».

Контактна особа: Людмила Чижович, тел.: 097-474-88-77.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.