дивись.info

Львівська облрада проголосувала проти виселення приміських маршруток зі Львова

У Львівській облраді заслухали звіт робочої групи з вивчення ситуації, що склалася у сфері автоперевезень на Львівщині. Відповідно до рішення, приміські та міжміські (у межах Львівщини) маршрутки не потрібно виселяти на околиці Львова. Зокрема, маршрутки стрийського напрямку мають курсувати на АС на пл. Двірцевій, а не до автовокзалу на вул. Стрийській.

«За» це рішення проголосували 73 депутати на сесії 26 січня.

Депутати доручили Львівській ОДА спільно з профільною комісією облради, із залученням експертів у галузі автомобільних пасажирських перевезень, органів місцевого самоврядування всіх районів області, перевізників до 1 травня 2016 року розробити та винести на затвердження Львівською облрадою Концепцію розвитку пасажирських перевезень автомобільним транспортом загального користування у Львівській області на 2016-2020 роки.

До 15 лютого 2016 року має бути оголошено конкурс на приміські та міжміські внутрішньообласні маршрути загального користуваня, на яких закінчився термін дії договорів.

У рішенні депутати пропонують зберегти існуючі кінцеві пункти відправлення у Львові для автобусів приміських внутрішньообласних маршрутів загального користування, які сполучають обласний центр з населеними пунктами, розташованими в безпосередній близькості (до 10 км) від обласного центру.

При оголошенні конкурсів на внутрішньообласні приміські та міжміські автобусні маршрути загального користування пропонується передбачати їхнє відправлення у Львові за напрямками відправлень з таких атестованих автостанцій та автовокзалів, погоджених місць зупинок:

Для маршрутів Бібрського напрямку – до АС-5 (вул.Луганська, 2).
Для маршрутів Яворівського напрямку – до АС-4 (вул.Т.Шевченка, 105).
Для маршрутів Золочівського та Перемишлянського напрямків – до вул.Личаківської, 162-182.
Для маршрутів Жовківського, Буського та Радехівського напрямків – до АВ-«Північний» (вул.Б.Хмельницького, 225).
Для маршрутів Городоцького, Мостиського напрямків – до АВ-«Двірцевий» (пл. Двірцева, 1).
Для маршрутів Самбірського, Старосамбірського, Турківського напрямків – до АВ-«Двірцевий» (пл. Двірцева, 1).
Для маршрутів, що курсують до міст-курортів Трускавець, Моршин, Східниця, Шкло, Немирів – до АВ-«Двірцевий» (пл. Двірцева, 1).
Для маршрутів Миколаївського, Стрийського, Сколівського напрямків – до АВ-«Двірцевий» (пл. Двірцева, 1).
Для маршрутів Пустомитівського напрямку – до приміського залізничного вокзалу (вул.Городоцька, 112).

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.