дивись.info

Ще три додаткові групи для дітей запрацювали у садочку №171

Ще три додаткові групи для дітей запрацювали у садочку №171

У Львові вивільняють приміщення від орендарів та відкривають додаткові групи для дітей. У грудні 2015 року у дошкільному навчальному закладі №171 (вул. Мазепа, 5а) відкрито 3 нові групи, які охоплюють близько 70-80 дошкільнят.

У 2014 році частину приміщень дошкільного навчального закладу  вивільнено від орендаря  Пенсійного фонду Шевченківського району та у 2015 році за кошти міського бюджету виконано роботи із відновлення трьох груп  на суму 559,634 тис. грн.

«На сьогоднішній день у ДНЗ №171 функціонує 12 груп, з них 3 – нових. За кошти міського бюджету вони були відновленні в нашому дошкільному закладі, а перед тим, з 1999 року, займали це приміщення орендарі, Пенсійний фонд Шевченківського району.

Н а сьогоднішній день в нас повністю скомплектовані групи і ми охопили усіх дітей нашого мікрорайону. І вони абсолютно усі, відповідно до електронної черги, входять у наш дошкільний заклад.

Ці три нові групи охоплюють близько 70 дітей, а в садочку навчаються 304 дитини.

Усіх, хто стоїть у черзі в нашому садочку, ми прийняли», – зазначила Ірина Грабовська, завідувач ДНЗ №171.

Впродовж 2015 року у дитячих навчальних закладах міста відкрито 15 додаткових груп, з яких 12 – шляхом вивільнення приміщень від оренди.

У дошкільних навчальних закладах Львова навчається понад 24 тис. дошкільнят.

«В нас загалом по місту в електронній реєстрації є 17500 тис. дітей. Зараз зараховано у навчальні заклади понад 25 тис. дітей. Тому якщо нам вдасться реалізувати ті плани, які ми ставимо, із відкриттям нових 52 груп, то нам вдасться повністю розв’язати проблему міста із забезпеченням дітей дошкільною освітою. Тому що заклади розташовані у різних мікрорайонах міста, в різних районах, тому важко сказати за конкретний район чи навчальний заклад, але загалом зніме питання забезпечення дітей дошкільною освітою.

Наразі активно ведуться роботи на вул. Зубрівській,  вул. Гайдамацькій, в нас у проекті є садочок №14, 2 групи на вул. Новознесенській, вул. Рильського, де розпочинаються роботи.

В процесі є багато закладів, де розпочнуть роботи: вул. Кульпарківська, вул. Виговського, вул. Медової Печери. Дещо у 2016 році, а дещо у 2017 році буде проведено», – додала Зоряна Хонько, т.в.о. начальника управління освіти ЛМР.

 

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.