дивись.info

Триває реєстрація на участь у найбільшому Міжнародному ІТ-Чемпіонаті “Золотий Байт”

Триває реєстрація на участь у найбільшому Міжнародному ІТ-Чемпіонаті “Золотий Байт”

Триває реєстрація для участі в Міжнародному ІТ-Чемпіонаті «Золотий Байт-2016» – найбільшому міжнародному ІТ-чемпіонаті для талановитої молоді з призовим фондом у 500 тис. грн.

Міжнародний ІТ-Чемпіонат «Золотий Байт» – це платформа для об’єднання молодих ІТ-спеціалістів, стартаперів, інвесторів, бізнес-ангелів і найбільших компаній. Участь у чемпіонаті дає можливість набратись досвіду, отримати пропозиції щодо робити, цінні поради від світових ІТ-гуру та, найголовніше, – інвестицій та підтримку в розвитку проектів.

Взяти участь в чемпіонаті можуть школярі та студенти, а також випускники 2015 року, які спеціалізуються в сфері ІТ, дизайну, розробки комп’ютерних ігор і в комунікаціях. Реєстрація відкрита до 21 лютого.

Щорічно учасниками Чемпіонату стають понад 10 тис. осіб з України, Казахстану, Чехії, Білорусі, Латвії, Литви, Естонії. Тема Чемпіонату «Золотий Байт – 2016» – Invent Create Change. Організатор – Комп’ютерна Академія ШАГ, найбільший навчальний центр у сфері ІТ.

Генеральними партнерами Чемпіонату «Золотий Байт» є провідні компанії в сфері ІТ: InterSystems, Intel, Dell, Wolf,  StearlingStudio. Інноваційний партнер – Microsoft.

Вся інформація про умови участі в Чемпіонаті «Золотий Байт» доступна на сайті www.goldenbyte.org , а також на сторінках проекту в соцмережах: Facebook, VK.

Довідка

Комп’ютерна Академія ШАГ – міжнародний навчальний центр, котрий спеціалізується на професійній комп’ютерній освіті. Сьогодні працює 35 філій у 15 країнах світу.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.